Finish Image

Pakett Noobel

Traditsiooniline ning eepiline. Korteri hele foon on läbiv ning seda ilmestavad mahedad hallid varjundid. Põrandat katab 1-lipiline naturaalne tammeparkett. Kõik aktsentseinad on rahuliku mustri ja maalähedase tonaalsusega. Korteri heledusele on aktsendiks messingust käepidemed ja modernse profiiliga tahveldatud uksed.

Finish Image

Pakett Monokroom

Ühevärviline, askeetlik ning julge - inspireeritud geomeetrilistest mustritest. Korteri hele foon on segatud tumedate detailide ja pindadega. Vannitoa aktsentsein on paketile omase julge geomeetrilise mustriga, elutoa ja magamistoa aktsentseinad on rahulikuma alatooniga. Põrandat katab 1-lipiline hallikas tammeparkett.

Finish Image

Pakett Muusa

Loodusest inspireeritud vormid, värvid ja mustrid. Ruumides on valdavalt hele foon, mida ilmestavad looduslähedased metsarohelised või lehemotiividega aktsentseinad. Iseloomu lisavad veel messingust käepidemed ning traditsioonilisema tahveldusega uksed. Põrandat katab 1-lipiline tammeparkett, millel on karamelline toon.

Kentmanni 28 interjööri puhul inspireeris meid asukoha ajalugu. Märksõnadeks geomeetria, kontrastid ja pastelsus. Sisearhitektuuris on tunda õrna ajaloolist joont kaasaegses võtmes.

– Kentmanni 28 sisearhitekt,
TIIU RULL
Quote Sign

Korterite siseviimistluste puhul oleme lähtunud sellest, et see oleks kaasaegne, stiilne ning sobituks linnakeskkonda. Valikus on kolm erineva emotsiooni ning esteetikaga paketti.

– Kentmanni 28 sisearhitekt,
KATY SEPPEL
Quote Sign
Finishing Icon

Soovides enamat

Veelgi erilisema lõpptulemuse saavutamiseks on meil valikus veel üks lisalahendus. Soovi korral on lisatasu eest võimalik korterisse valida ka Kentmanni tänava algusaegade hõngulist laialipilist kalasabaparketti ja paketiga sobivaid luksuslikke vannitoa aksessuaare ning mööblilahendusi.

Finishing Icon

Stiilne terviklahendus

Kui tunnete, et oleks vaja nõuandeid korteri sisustamise teemal, siis saame soovitada selleks erinevaid sisedisainereid ning mööblipakkujaid. Kliendid saavad professionaalseid soovitusi nii mööbli, valgustuse kui muude sisustuselementide valikul.