Building Icon

Kogemustega ehitaja

COMBICON OÜ eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja paindlikku ehituse, projekteerimise, projektijuhtimise ja kinnisvaraarenduse teenust. Ettevõtte asutajad on pikaaegset kogemust omavad ehitusjuhid ja ettevõtjad. Usume siiralt, et head lahendused sünnivad koostöös ning oleme seetõttu avatud ja tulemustele orienteeritud.

Küttesüsteem
Kõik korterid on varustatud kaasaegse vesipõrandakütte süsteemiga, kus igas toas saab termostaadiga mugavalt temperatuuri reguleerida.

Ventilatsioon
Igas korteris on eraldiseisev soojustagastusega ventilatsiooniagregaat. Trepikoda ventileeritakse eraldiseisvate soojustagastusega ventilatsiooniagregaatidega.

Aknad
Kvaliteetsed kolmekordse klaaspaketiga ning põrandani ulatuvad puit-alumiinium aknad, mis tagavad kõrge energiatõhususe.

Fassaad
Hoone Kentmanni tänava poolseks fassaadiks on valgeks viimistletud betoon ning hoone tagakülg ja sisehoov viimistletakse silikoonkrohviga. Esimese korruse ulatuses on fassaadimaterjalina kasutatud looduslikku graniitkivi plaate. Fassaadimaterjalid on valitud sellised, mis tagavad hoone välisilme pikaajalise säilimise ja püsivuse ilmastiku vastu.

Vahelaed ja katus
Hoone vahelaed on kavandatud monteeritavatest õõnespaneelidest või monoliitsest raudbetoonist, mille peale paigaldatakse sammumüra isolatsioon ning põranda tasandusvalu koos põrandaküttega. Soojustatud katus kaetakse SBS-kattega.

Ehitusgarantii
Kõigile korteritele ning äripindadele kehtib 2 aasta pikkune ehitusgarantii.

Siseviimistlus
Eluruumide seinad on värvitud. Elutoa üks seintest on värvitud aktsentvärviga ning magamistoas katab aktsentseina tapeet. Põrandad on kaetud naturaalse tammeparketiga. Esiku ning majapidamisruumi põrandaid katavad keraamilised plaadid. Vannitubade põrandad ja seinad on samuti plaaditud ning lagedeks on kipsripplaed. Sanitaarkeraamika on valitud eksklusiivsest Villeroy&Boch kollektsioonist ning sanitaartehnika kvaliteetsest Hansgrohe tootevalikust.

Seinad
Korterite vaheseinad ning hoone välisseinad on valdavas ulatuses kavandatud monteeritavast raudbetoonist või betoonplokkidest. Korterisisesed kergseinad on kergkarkassil kipsseinad. Kõik seinad ning tehnilised sõlmelahendused on kavandatud nii, et oleksid tagatud tänapäevased nõuded hoone akustikale ning mürapidavusele.

Energiamärgis
Hoone vastab kõigile tänapäevastele energiatõhususe nõuetele ning hoone energiamärgis kuulub B klassi.