Hoone tuleb oma asukohale vastavalt väärikas, mille arhitektuurne lahendus on aegumatu.

Ootame huviga, kuidas meie loovus järk-järgult reaalsuseks saab.

– Kentmanni 28 arhitekt,
ILLIMAR TRUVERK

Architecture sign

Modernne ja aegumatu

Kentmanni tänav on Tallinna kesklinna üks eksklusiivsemaid tänavaid, kus on teatud suurlinlik rafineerituse aura. Seda aurat on püütud tabada ka uues aegumatult modernse arhitektuuriga kortermajas. Esifassaadi ilmestavad seinast välja astuvad pilastrid, mis loovad fassaadile peene varjude ja valguse mängu.

Avar ja luksuslik

Suured põrandani aknad ning prantsuse rõdud toovad hoonesse rohkelt loomulikku valgust ning loovad avara ruumi. Kentmanni tänava poole avanevad ülemiste korruste luksuslikud katuseterrassid. Liivalaia tänava poolsest kõrgemast hoonemahust avanevad kaunid vaated üle linna. Hoone esimestel korrustel asuvad suurte vitriinakendega esinduslikud äripinnad.

Funktsionaalne disain

Detailideni läbimõeldud ruumid ning tehnilised lahendused muudavad igapäevaelu meeldivalt mugavaks. Sissepääs on muudetud luksuslikuks trepikoja ja lifti klaasfassaadiga, mis toob nendesse ruumidesse valgust ja avarust. Parkimiskorrusele viib mugav autolift, turvalised ning ruumikad panipaigad asuvad keldrikorrusel.

Arhitekt11 tiimil, kuhu kuulusid Erkki Annama, Sander Aas, Kristina Kaev ja Illimar Truverk, õnnestus tugevas konkurentsis võita Kentmanni 28 kortermaja arhitektuurikonkurss.